1. Dziś w naszej parafii przeżywamy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Gratulując dzieciom pierwszego przyjęcia Pana Jezusa pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
Rodzicom Bóg zapłać za dar komunijny, którym jest odnowiona puszka dla Pana Jezusa pod postacią chleba. Bóg zapłać również za udekorowanie naszej świątyni na ten czas oraz za zakup kwiatów zarówno na zewnątrz jak i do środka.
Jak często Jezus Eucharystyczny gości w moim sercu?
Czy w tym okresie wielkanocnym przystąpiłem do spowiedzi i przyjąłem Pana Jezusa?

2. Od poniedziałku rozpoczniemy „Biały Tydzień”. Dzieci komunijne pilnują swojej obecności na majówkach i mszach świętych tego tygodnia.
Nabożeństwo majowe o 17:30, po nim msza.
•W piątek obecna na nabożeństwo jest młodzież i dzieci.
•Dorośli szukają jednego popołudnia.
•Starsi w miarę swoich sił.

3. Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza do przeżycia Lednicy – Uroczystości Zesłania Ducha Świetego (w dniu 5 VI 2021) w Makowie. Trwają zapisy. Więcej szczegółów na plakatach w gablotce.

Piątek – Święto św. Macieja, apostoła
Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego