1.Rozpoczęliśmy piąty tydzień Wielkiego Postu.
-Uczestniczymy w Nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

2.Planujemy naszą spowiedź Wielkanocną.

Dniem naszej Spowiedzi będzie Wielki Poniedziałek.

3.Uroczystością Św. Józefa rozpoczęliśmy Tydzień Modlitw o szacunek dla życia.W Dzień Zwiastowania Pańskiego – niektórzy z nas podejmą modlitwę Dziesiątki Różańca każdego dnia do Bożego Narodzenia, za Nienarodzone dziecko któremu grozi śmierć.

Zainteresowanych proszę wypełnić deklarację modlitwy.

4.Najbliższa niedziela to Niedziela Palmowa.Święcimy palmy na każdej Mszy świętej.
Na godz. 10.00 zapraszam do Kościoła najmłodszych.Po poświęceniu nagrodzimy najpiękniejsze palmy.

Nie ma Mszy św. w Kaplicy.

Na Mszy św. o godz. 8.00 przyjmiemy do grona Lektorów nowych – najstarszych ministrantów.Dziś modlimy się za młodzież i dzieci, aby z pomocą swoich najbliższych budowały swoją wiarę i przyjaźń z Panem Jezusem.

5.Kalendarz Liturgiczny:
Czwartek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego