1. W dniu dzisiejszym dziękujemy Bogu za dar odpustu i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin.

2. Jutro zakończymy nasze przeżywanie Nabożeństw Majowych. Warto postawić sobie w głębi serca pytanie, czy uczciłem Matkę Najświętszą tak jak należy?

3. Bóg zapłać ks. Adamowi Gabrysiowi, proboszczowi Orawki za ofiarę Mszy świętej odpustowej, ks. Tomaszowi Rajdzie, wikariuszowi z Juszczyna za budujące słowo skierowane do nas w tym ważnym dniu. Bóg zapłać wszystkim księżom za modlitwę i obecność na naszym świętowaniu.

Bóg zapłać służbom kościelnym: Pani Krysi – organistce, Pani Basi – katechetce, Panu Adamowi – kościelnemu, Pani Krysi i Paniom sprzątającym, dzieciom, ministrantom, lektorom, młodzieży, Gospodyniom Białczańskim i wszystkim Parafianom oraz Gościom za modlitwę, śpiew i przygotowanie tej uroczystości.

4. W tym tygodniu, w czwartek, przeżywać będziemy Boże Ciało. O godzinie 10:00 odprawimy Msze wraz z procesją wokół kościoła.

5. Odwiedziny chorych w najbliższą sobotę, od godziny 8:00.

6. Przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało – mieszkańcy ról: Miśkowa, Penowa, Surzynowa i Królowa.

Obsługa procesji w oktawie Bożego Ciała:
•Piątek: Lasowa i Koskowa
•Sobota: Papieżowa i Karelusowa
•Niedziela: Biskupowa i Malikowa
•Poniedziałek: Lasikowa i Kozłowa
•Wtorek: Bednarzowa, Bogaczowa, Czajowa, Groniowa, Bartoszówka i Borówka
•Środa: Pawłówka i Marszałkowa
•Czwartek: Madejowa i Wyrodowa