1. W najbliższą niedzielę z racji przypadającego w tygodniu wspomnienia św. Krzysztofa,po każdej mszy świętej błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów (mogą być kluczyki), wraz z modlitwą o szczęśliwą jazdę.

2. Również w niedzielę, modlić się będziemy za nasze Babcie i Dziadków z racji wspomnienia św. Anny i św. Joachima  – dziadków Pana Jezusa

3. W tym tygodniu wspominamy:

  • poniedziałek: bł. Czesława, prezbitera
  • środa: św. Marii Magdaleny
  • czwartek: św. Brygidy, zakonnicy
  • piątek: św. Kingi, dziewicy
  • sobota: św. Jakuba Apostoła, św. Krzysztofa

4. W najbliższy piątek będziemy gościć Pielgrzymkę Góralską.

Pątnicy proszą nas o nocleg, więc okażmy im gościnność.

5. Nasze PODZIĘKOWANIE za plony nastąpi w ostatnią niedzielę sierpnia, natomiast 15-go sierpnia we Wniebowzięcie MB będziemy święcić wianuszki i zioła. Prosimy rolę Lasikową o przygotowanie wieńca i oprawę zewnętrzną uroczystości.