W czwartek 23.04.2015 o godzinie 18.00 uczciliśmy św. Jerzego i naszego solenizanta ks. Proboszcza. Mszę świętą  w intencji ks. Proboszcza odprawił ks. Adam Gabryś. Tradycyjnie po wspólnej modlitwie obecni w kościele przedstawiciele dzieci, ministrantów, lektorów, młodzieży i  wszystkich parafian złożyli ks. Imieninowe życzenia.

Drogi Księże Proboszczu

przyjmij życzenia imieninowe od naszej wspólnoty parafialnej:

 pragniemy Ci życzyć przede wszystkim zdrowia, błogosławieństwa Bożego i Matczynej opieki oraz tego, aby w dalszej posłudze duszpasterskiej w naszej parafii zawsze towarzyszyły Ci świętość, gorliwość i poświęcenie, abyś był silny mocą miłości, mocą wiary, tej wiary, którą ofiarował nam Jezus Chrystus.

Życzymy wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń oraz tego, by Twoje szlachetne powołanie przyniosło Ci zadowolenie i satysfakcję z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi.

 Sporą niespodzianką dla ks. Proboszcza był prezent od dzieci i młodzieży: żółw.