1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Ze względu na list biskupów adoracja przeniesiona na następną niedzielę.
2. Składka na potrzeby parafii. Zbieramy na opał na zimę. Bóg zapłać za ofiary.
3. W najbliższą sobotę biskup Janusz Mastalski udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.
Warto się postarać, aby bliscy modląc się za bierzmowanych przyjęli Pana Jezusa w Komunii w ich intencji.
4. Trwamy w procesjach oktawy Bożego Ciała. W czwartek zakończenie i poświęcenie wianków.
5. W piątek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Polecać będziemy Sercu Pana Jezusa nasze rodziny.
Zachęcam, aby Serce Jezusowe, również to obecne na wizerunku Jezusa Miłosiernego znalazło godne miejsce w naszych sercach i domostwach.
6. W czerwcu czcząc Najświętsze Serce Pana Jezusa odmawiamy w ramach dziękczynienia po mszy litanię do Serca Pana Jezusa.
Wtorek-wspomnienie św. Jadwigi, królowej
Piątek-Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa