Home > Ogłoszenia parafialne > OGŁOSZENIA V NIEDZIELI WIELKIEGO POSTU – 29.03.2020
  1. Rozpoczęliśmy piąty tydzień Wielkiego Postu.

Postawa UFNOŚCI i ZAWIERZENIA Jezusowi pomaga nam przetrwać ten czas.

Do naszych modlitw Rodzinnych należy dodać zainteresowanie się sąsiadem. Warto odświeżyć i naprawić relację z bliźnim (telefon, list).

2. Stosując się do zaleceń SŁUŻB PORZĄDKOWYCH Kościół zostaje zamknięty dla wiernych do odwołania, dotyczy to sprawowania Mszy Świętych.

Jednak zawsze można i powinno się postarać, aby przyjmować Komunię Świętą. Jeśli przyjdziemy do Kościoła i będziemy chcieć przyjąć Pana Jezusa to ksiądz nam Komunii udzieli poza Mszą Świętą.

Mamy I-szy piątek . Kościół jest otwarty przez cały dzień. Tak samo 30 min. przed odprawianą Mszą przez cały obecny czas. Dotyczy to Mszy w tygodniu i w niedzielę.
    Można pomyśleć aby w sercu moim był obecny Bóg.

Mszę będę odprawiał według podanych przez Was Intencji.
    Osoby, które zamówiły Mszę mogą być obecni w liczbie 2.