1.Rozpoczynamy miesiąc maj. Jest on miesiącem Matki Bożej i naszej Ojczyzny. Pamiętajmy o wyrazie naszej miłości do Polski oraz Matki Najświętszej i udekorujmy nasze domy flagami biało-czerwonymi i biało-niebieskimi.
Maj jest czasem majówek – naszych wspólnych modlitw ku czci Matki Najświętszej.
Litanię Loretańską odmawiać będziemy wspólnie od poniedziałku do soboty o godzinie 17:30. W niedziele czcijmy Maryję modlitwą w gronie rodziny, przyjaciół i sąsiadów.

Tradycyjnie ruszamy z naszą „sztafetą modlitewną”. W tym tygodniu szczególnie zaproszeni są uczniowie klas IV, V oraz VI. Ten tydzień modlitwy ku czci Matki Bożej jest ich duchowym zadaniem.
Średnie pokolenie niech postara się uczcić Maryję będąc w tym tygodniu choć raz na nabożeństwie w kościele w dogodnym dla nich dniu.

Seniorzy są proszeni o trwanie przy Matce Najświętszej w tym miesiącu w miarę swoich sił.
W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca maja. Msza święta o godzinie 18:00, po mszy odmówimy wspólnie litanię ku czci NMP.

Okazja do spowiedzi codziennie przed mszą świętą oraz w piątek od 16:30.
Pierwszy piątek jest dniem spotkania z Bierzmowanymi, które odbędzie się po mszy.

3.Najbliższa niedziela będzie dniem I Komunii Świętej, która odbędzie się o 11:30. Spowiedź dla dzieci komunijnych oraz ich bliskich w sobotę o 9:00.

•Poniedziałek: Uroczystość NMP Królowej Polski
•Wtorek: Wspomnienie św. Floriana, męczennika
•Czwartek: Święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba
•Piątek: pierwszy piątek miesiąca