(Mt 5, 1-12a)

Błogosławieni ubodzy duchem

1.Uroczystością Wszystkich Świętych rozpoczynamy Tydzień Modlitw za naszych wiernych zmarłych.Otaczamy ich modlitwą przyjmujemy Komunię Świętą,zyskujemy dla nich odpusty – darowanie kar za popełnione grzechy.
-Korzystamy z dyspensy Papieża i cały miesiąc Listopad wypełniamy modlitwą za naszych zmarłych.
-Przez najbliższy tydzień w modlitwie wypominek jednorazowych podczas Mszy Świetych wspominamy naszych zmarłych.
-Przez cały rok w wypominkach rocznych pamiętamy przez wszystkie niedziele i święta o naszych zmarłych wypominając i odprawiając za nich Mszę Świętą.

2.Przez najbliższy tydzień zbieramy do ,,Puszki” ofiary na nasz cmentarz.Jesteśmy jako parafia Gospodarzami Cmentarza i chcemy mieć piekny zadbany cmentarz – Święte Pole
-Składając ofiary – każda rodzina pomaga zadbać o wywóz śmieci i podejmować prace na cmentarzu.

BÓG ZAPŁAĆ ZA OFIARNOŚĆ I ZROZUMIENIE.

3.W tym tygodniu przypada Pierwszy czwartek,piątek i sobota miesiąca listopada.Modlimy się o dobrych księży i rodziców.Sercu Jezusa polecamy całą parafię,przepraszamy za nasze grzechy i całego świata.

Nie ma odwiedzin naszych chorych w sobotę

Kalendarz Liturgiczny:
Poniedziałek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych