1.Dziś rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do Kapłaństwa i życia Konsekrowanego.Prośmy Pana aby nie zabrakło młodych którzy w imię Chrystusa będą głosić nam jego naukę.

2.We Wtorek na godz. 18.00 zapraszam Młodzież Bierzmowaną.Wasi rodzice wręczą wam Krzyże – symbol naszej wiary.

3.W najbliższą Niedzielę zapraszam na dodatkową Msze św. na godz. 11.30, zapraszam dzieci Rocznicy Komunii Świętej.
-Zainteresowani:Rodzice, rodzeństwo, dziadkowie zadbają o spowiedź.Spowiadam przez cały tydzień przed Mszą św.
-dzieci przyjdą na spowiedź w sobotę o godz. 17.00.

4.Najbliższa Sobota, to pierwsza Sobota Miesiąca Maja.
Na naszej comiesięcznej nowennie odprawimy pierwszą Majówkę.
-Nabożeństwa Majowe codziennie w tygodniu o godz. 17.30.
-W Niedziele i święta Rodzina w domu odmówi Maryjną Litanię.
-Zachęcam i przypominam o wywieszeniu flag:biało czerwonej i biało niebieskiej- jestem Polakiem i kocham Matkę Bożą.

5.Naszych Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 8.00.Zgłaszamy jedynie nowych chorych lub odmowę wizyty.

6.Z naszej Wspólnoty Parafialnej pożegnaliśmy Śp. Stefanie Suwaj i Śp. Włodzimierza Polak…Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Czwartek – Święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy
Piątek – wspomnienie św. Piusa V, papieża
Sobota – wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika