1.Rozpoczynamy trzeci tydzień Wielkiego Postu.Nie żałujmy czasu na spotkanie z cierpiącym Jezusem.

2.Dziś I-sza Niedziela miesiąca Marca.Adorujemy dziś Pana Jezusa.Składka przeznaczona jest na potrzeby Kościoła.Bóg zapłać za ofiary.
Od dziś przez kolejne niedziele i tygodnie przy puszce jałmużna postna będzie wystawiony koszyk na ofiarę, na kwiaty do Bożego Grobu.

3.Przypominam o naszym postanowieniu Wielkopostnym:
Dbamy o naszą postawę obecności na Mszach Świętych odprawianych w tygodniu, przychodzę aby polecić siebie i Rodzinę Panu Bogu.
Oraz uczę się, aby jeśli odprawiana jest Msza św. zamówiona przez mnie lub moich bliskich, to sam przyjmuję komunię św. w polecanej Bogu prośbie.
-Droga Krzyżowa – Piątek godz. 16.00 i 19.00
-Gorzkie Żale – Niedziela godz. 15.00

4.Bóg zapłać za pomoc okazaną polskim misjonarzom przez modlitwę i ofiary złożone w ubiegłą niedzielę.

5.Dziś są do nabycia baranki wielkanocne Caritasu jako jałmużna i pomoc potrzebującym.Dziękuję młodzieży i ich Opiekunowi p.Katechetce Basi za zajęcie się tą akcją.

6.Bardzo prosimy mieszkańców ról Papieżowa i Koskowa o przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego na Wielkanocne Święta.