1. Rozpoczynamy trzeci tydzień Wielkiego Postu. Nie żałujmy czasu na spotkanie z cierpiącym Jezusem. Przypominam o naszym postanowieniu Wielkopostnym:Modlę się nabożeństwami pasyjnymi  w każdym tygodniu Wielkiego Postu.

Droga Krzyżowa: Piątek   godz.16.00 i godz. 19.00

Gorzkie Żale: Niedziela godz.15.00

2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca;OKAZJA DO SPOWIEDZI:

Czwartek – godz. 15.30 Szkoła Podstawowa
    Piątek – godz. 15.00 Gimnazjum

Seniorzy przez cały tydzień 30 min. przed Mszą Św.NASZYCH CHORYCH odwiedzę w sobotę naszych rekolekcji V-tego tygodnia Wielkopostnego. Będzie to SPOWIEDŹ Wielkanocna.

3. Bóg zapłać za pomoc okazaną polskim misjonarzom przez ofiary złożone w ubiegłą niedzielę.
  4. Dziś są do nabycia baranki wielkanocne Caritasu jako jałmużna i pomoc potrzebującym. Dziękuję młodzieży i ich Opiekunowi p. Katechetce  za zajęcie się tą sprawą.
  5. Bardzo proszę rolę Madejową i Marszałkową o przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego  na Wielkanocne Święta.
  6. W przyszłą niedzielę – Pierwsza niedziela miesiąca, składka na potrzeby naszej Parafii. PROŚBA DO PARAFIAN!!!