(J 1, 6-8. 19-28)

Świadectwo Jana Chrzciciela o Chrystusie

Gaudete in Domino semper: iterum dico, gaudete. Modestia vestra nota sit omnibus hominibus: Dominus enim prope est. Nihil solliciti sitis: sed in omni oratione petitiones vestrae innotescant apud Deum. Benedixisti Domine, terram tuam: avertisti captivitatem Jacob.

Radujcie się zawsze w Panu; jeszcze raz powtarzam: radujcie się! Niech będzie znana wszystkim ludziom wasza wyrozumiała łagodność: Pan jest blisko! O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! Łaskawym się okazałeś, Panie, dla Twej ziemi; odmieniłeś los Jakuba.

1.Tak zwana Niedziela Radości – rozpoczynamy III Tydzień Adwentu.

2.Zachęcam wszystkich do odprawienia Spowiedzi Świątecznej.
Spowiadam codziennie przed Roratami
-W parafii organizuje spowiedź w następny poniedziałek w czwartym tygodniu Adwentu
-Księża Goście spowiadać będą od 14.00 do 17.00.Wieczorem od 18.30 do 19.30 będę spowiadał sam.

3.W czwartek w ramach III Czwartku miesiąca zapraszam na chwile adoracji w ciszy.
Rozpoczniemy Roratami a zakończymy modlitwą różańcową o godz. 19.00
-Gospodarzami modlitwy różańcowej są Róże Różańcowe.
-Zaproszeni są wszyscy na 15 minut dla Jezusa

4.Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół na Wschodzie (modlitwa i ofiara) oraz zakup świec w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

5.U Pana Kościelnego są do nabycia Święcone opłatki
6.Trwa Adwentowe czuwanie.Roraty codziennie o godz. 17.00

Poniedziałek – Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

8.Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu pożegnaliśmy Śp Stefanię Syc….Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…..