1.Rozpoczynamy drugi tydzień Wielkiego Postu.Dziś w całej Polsce obchodzimy Dzień Postu, Modlitwy i Solidarności z Misjonarzami, Niedziele ,,Ad Gentes” , Bóg Zapłać za wszelką pomoc Misjonarzom.

2.W przyszłą Niedzielę będą do nabycia Baranki Caritas.Wspieramy Jałmużną biednych, część ofiar zostaje w parafii dla dzieci.Koszt Baranka to 10 zł i więcej.

3.W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca.
Okazja do spowiedzi:czwartek – 16.00 – kl. IV-VI SP
piątek – 16.00 – kl. VII-VIII i młodzież
Seniorzy i starsi codziennie 30 min przed Mszą św.
Droga Krzyżowa z godz. 16.00 zostanie odprawiona po Mszy św. Pierwszego Piątku o godz. 17.00

4.Naszych chorych odwiedzę w sobotę, przed Niedzielą Palmową, to jest koniec marca, będzie to spowiedź i komunia św. wielkanocna.

5.Naszym postanowieniem na Wielki Post jest:
Dbamy o naszą postawę obecności na Mszach Świętych odprawianych w tygodniu, przychodzę aby polecić siebie i Rodzinę Panu Bogu.
Oraz uczę się, aby jeśli odprawiana jest Msza św. zamówiona przez mnie lub moich bliskich, to sam przyjmuję komunię św. w polecanej Bogu prośbie.

6.Z naszej Wspólnoty Parafialnej w Minionym tygodniu pożegnaliśmy Śp. Stanisława Mędrale….Wieczny Odpoczynek racz mu dać Panie….

Czwartek – Święto św. Kazimierza, królewicza – Patrona naszej archidiecezji