(Mk 1, 1-8)

Prostujcie ścieżki dla Pana

1.Dziś po każdej Mszy św. adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
2.Składka dzisiejsza na potrzeby parafii.Bóg zapłać za ofiary.
3.Są do nabycia u Wolontariuszy Caritas Świece Wigilijne w ramach akcji Wigilijna Pomoc Dzieciom

Ofiara za świece:
Mała – nie mniej niż 10 zł
Duża – nie mniej niż 20 zł

U Pana Adama Kościelnego są do nabycia święcone opłatki.
W składanej ofierze jest zawarte podziękowanie Państwu Malikom za ich prace na rzecz naszego Kościoła.
Dziś także obchodzimy XXI Dzień Modlitw i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie.

4.Do chorych ze spowiedzią i Komunią Świąteczną pójdę w najbliższą sobotę 12 Grudnia od godz. 8.00
-zgłaszamy jedynie chorych nie objętych Komunią comiesięczną

5.Trwa Adwent – Uczestniczymy w Roratach, planujemy Spowiedź święteczną.
Roraty codziennie o godz. 17.00
Przypominam i proszę:
-spowiadam zawsze przed Mszą Roratnią
-w Makowskiej świątyni z racji trwającej tam całodziennej adoracji, też można skorzystać z sakramentu pokuty.
-w naszej parafii zamierzam w ostatnim tygodniu adwentu, w poniedziałek poprosić Księży o pomoc w spowiedzi.

6.W najbliższą niedzielę na Msze Św. zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.Wasi rodzice ofiarują wam poświęcone medaliki Matki Bożej
-Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania swoje spotkanie będzie miała po Roratach w piątek.

7.We wtorek czcić będziemy Matkę Bożą Niepokalanie Poczętą – jest to ,,święto potrzeby serca”
Postarajmy się być obecni na tej Mszy Św.
Dziękujemy też za 29 lat Radia Maryja.

Poniedziałek – Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
Wtorek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

9.W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy Śp. Józefę Grzybek i Stanisława Pene…..Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…..