1.Od najbliższego Wtorku rozpoczynamy błogosławieństwo Kolędowe na cały nowy rok 2021.W tym roku ze względu na pandemię zapraszam mieszkańców poszczególnych ról naszej parafii na dodatkową mszę o godz. 17.00.
-w czasie liturgii będzie miał miejsce błogosławieństwa rodzin, zostanie poświęcona woda do pokropienia mieszkań a każda Rodzina otrzyma obrazek z modlitwą błogosławieństwa do odmówienia w domu.
-Zwyczajem kolędowym będzie można złożyć datek będący podziękowaniem za roczną pracę pani Organistki i pana Kościelnego, ministrantom i lektorom, oraz ofiarę Księdzu, z której część przeznaczona będzie na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie, oraz na Dom Księży Emerytów w Swoszowicach i Makowie Podhalańskim.

2.W czasie błogosławieństwa Kolędowego poszczególnych ról
Msze które były zamówione przez rodziny na ten czas, zostaną odprawione rano.
-Rodziny, które chcą poświęcić nowy dom proszę o indywidualne umówienie wizyty duszpasterskiej.

3.W tym tygodniu wypada III-ci Czwartek miesiąca zapraszający nas do modlitwy adoracyjnej w ciszy: Pan Jezus i ja
Adorować będziemy od godz. 15.00 do 16.30 z racji Kolędy.Gospodarzem są Róże Różańcowe.Zachęcam wszystkich.

4.Plan Kolędy – http://parafiabialka.pl/plan-koledy-2021/

5.W tym tygodniu rozpoczynamy od 18-26.01 – Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

6.Kalendarz Liturgiczny
Wtorek – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa