Home > Ogłoszenia parafialne > Ogłoszenia 26 Niedzieli Zwykłej – 01.10.2017
  1. Dziś rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc modlitwy RÓŻAŃCOWEJ. W pierwszą niedzielę miesiąca adorujemy Pana Jezusa Eucharystycznego.
    – składka przeznaczona jest na ogrodzenie cmentarza.
  2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 16:30, po nim wieczorna msza św.
    – przez najbliższy tydzień zapraszamy dzieci Szkoły Podstawowej – klasy 4,5,6.
    – piątek gromadzi wszystkich uczących się – Młodość Białki
    – średnie pokolenie szuka jednego popołudnia dla Matki Bożej
    – Seniorzy czuwają nad całym Różańcem
  3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca
    – okazja do spowiedzi:
    Czwartek – od 15:30 Szkoła Podstawowa
    Piątek – od 15:30 Gimnazjum i Młodzież
    Seniorzy – przez cały tydzień 30 min przed Różańcem

Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 9.00

4. W sobotę o 18.00 ostatnie Fatimskie Czuwanie Maryjne z procesją światła i różańcem. W ramach pokutnego nabożeństwa fatimskiego odprawimy tegoroczną Procesję Różańcową.
    – o pomoc w liturgii i procesji prosimy mieszkańców ról: Marszałkowa, Pawłówka, Bartoszówka, Borówka, Groniowa.
  5. Spotkanie Rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w najbliższy piątek po mszy św. i różańcu. Liczę na przybycie wszystkich.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej pożegnaliśmy śp. Zofię Kosek i Jana Migas…Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.